Aktualizacja do WordPress 3.2 zakończona klęską

Aktualizacja do WordPress 3.2 zakończona klęską

No cóż… Wcześniej nie miałem żadnych problemów z upgradem WordPressa, ale musiał być ten pierwszy raz. Po ostatniej aktualizacji do wersji 3.2, nad którą wszyscy się niezmiernie zachwycają moja instalacja przestała działać. W sumie wszystko “niby” się zainstalowało, ale coś poszło nie tak z JavaScript’em. Pomimo odczepienia wszystkich pluginów platforma nie chciała działać stabilnie. Wyglądało mi to na jakąś niekompatybilność jQuery, ale prawdę mowiąc… nie chciało mi się w to wnikać.

Z pobieżnego googlowania wynikło, że nie ja jeden mam problemy z nowym WP, niestety akurat takich problemów nie doświadczył nikt. Więc pozostało mi, albo probować naprawiać to na własną rękę, albo wrócić do poprzedniej wersji. Wprawdzie ominie mnie nowy desgin, który faktycznie wydaje się znacznie lżejszy i uderzający w klimaty nowych Googlowych designów, ale wolę stabilnie działającą wersję. Poczekam do pierwszej serii poprawek lini 3.2.x 🙂

Także… jeżeli chcecie aktualizować do WP 3.2 – zachęcam do zrobienia backupu, albo do zapoznania się ze stroną Release Archive gdzie można znaleźć archiwalne wydania WP.