Nowa kategoria: realizacje

Nowa kategoria: realizacje

Od czasu do czasu ktoś zadaje mi pytanie: “No dobra, taki mądry jesteś, a jakieś realizacje? Portfolio?”. Prawda jest taka, że przez parę ładnych lat (dobijam do 10) wykonałem kilkadziesiąt a może więcej różnego rodzaju produkcji. Częściowo sam, częściowo z moim nieistniejącym już zespołem (pozdrowienia dla Konrada który był ze mną praktycznie od początku i chyba najdłużej, Sita który wprowadził obiektowość i mnóstwo rozrywki no i oczywiście dla Rafała który nie istnieje online ;). Niestety z racji ilości produkcji nie byłem w stanie, a w zasadzie brakowało czasu dla dokumentowania naszych osiągnięć.

Tak czy inaczej – powstało sporo różnych projektów, w większości dla klientów i przy współpracy różnych agencji reklamowych. Część z nich już nie istnieje, część przeszła poważne zmiany, a niektóre pracują do dziś. Od ponad roku  nie pracuję już w Polsce , nie mniej jednak branża pozostała ta sama. Dla moich Australijskich pracodawców też wykonałęm kilka ciekawych projektów, którymi w warto się pochwalić bo podzielą los dziesiątek zapomnianych projektów wykonanych w Polsce.

Postaram się w tym dziale zaprezentować ciekawe i interesujące projekty, nad którymi pracowałem i pracuję. Zasadniczo można to nazwać studium przypadku, albo portfolio… Być może ktoś kiedyś będzie pracował nad czymś podobnym i moje wskazówki okażą się pomocne. Ewentualnie uda mi się trochę “podpowiedzieć” jak się brać za wszelakiego rodzaju większe i mniejsze tematy żeby uniknąć problemów związanych z ich realizacją.

Zapraszam do laktury tego działu 🙂