Porządki

Porządki

Przy okazji nadchodzących świat, postanowiłem uporządkować lekko bloga. Lekkie przesortowanie w kategoriach po prawej, kilka uzupełnień najbardziej popularnych artykułów.

Dodatkowo pojawiła się nowa funkcja – powiązane artykuły – zdaża mi się skupić uwage na jakimś temacie bardziej niż na jeden post i warto zerknąć na to co pisałem wcześniej.

Zablokowałem też możliwość komentowania pod starymi postami, ciężko mi dyskutować nad odgrzewanymi kotletami, szczególnie w przypadku gdy “siedziałem” w temacie 3 lata temu.

Przy okazji rozgrzebywania ogólnych tematów, z przyjemnością obserwuję systematyczny wzrost oglądalności bloga, sprawia mi to ogromną satysfakcję. Cieszę się, że tematy które poruszam interesują tak wielu ludzi, mam nadzieję, że będą oni bardziej “interaktywnie” partycypować w tworzeniu mojego bloga – np. komentując poszczególne posty, lub też podrzucając tematy o których chcieli by usłyszeć.

Wiem, że gorące tematy to Cachowanie w PHP oraz tematy z powiązane z FreeNAS oraz chmurą Amazonu . Zbieram się za napisanie czegoś “poważniejszego” na temat optymializacji w PHP, bo ostatnio pisałem o tym dla nieżyjącego już PHP Solutions… Co do chmurzastych rozwiązań to też niebawem coś wspomnę, ponieważ mocno przymierzam się do większego projektu związanego z EC2 Amazonem.

Niestety FreeNAS na razie musi poczekać, ponieważ z racji na to, że aktualnie odsunałem się od tematu “storage” jako tako, nie praktykuję już tego rozwiązania (poza jednym zapomnianym serwerem gdzieś daleko w piwnicy 😉

Czy są do mnie jakieś pytania? Nie? To dobrze. To ja mam pytanie: ktoś jest zainteresowany tematyką i problemami związanymi z instalowaniem aplikacji na wielu serwerach?